Yurtdışı İnşaat Firmalarında Çalışanlar
HOŞ GELDİNİZ!
Forumumuzun amacına ulaşabilmesi için öncelikle üye sayımızın etkili bir çoğunluğa ulaşmasını istiyoruz. Bu yüzden forumumuzu ziyaret eden arkadaşların çok basit bir üyelik işlemi yapması gereklidir. Bilgileriniz tamamiyle gizlidir.

BURASI FİRMALARI KARALAMA GRUBU DEĞİLDİR! BURASI AT ÇAMURU İZİ KALSIN GRUBUDA DEĞİLDİR! SADECE VE SADECE YAŞANMIŞ OLAYLARIN PAYLAŞILDIĞI, BAŞKA İNSANLARINDA MAĞDUR OLMAMASINI İSTEDİĞİMİZ BİR GRUPTUR.

Bu grup, yurt dışında çeşitli Türk inşaat firmalarında çalışmış olup o firmalardan edindikleri izlenimleri, iyi veya kötü tecrübeleri başka mühendis arkadaşlarla paylaşmak isteyenlerin ve bu firmalarda çalışmayı düşünüp te o firma hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin buluşma yeridir.
HOŞ GELDİNİZ!
Forumumuzun amacına ulaşabilmesi için öncelikle üye sayımızın etkili bir çoğunluğa ulaşmasını istiyoruz. Bu yüzden forumumuzu ziyaret eden arkadaşların çok basit bir üyelik işlemi yapması gereklidir. Bilgileriniz tamamiyle gizlidir.

BURASI FİRMALARI KARALAMA GRUBU DEĞİLDİR! BURASI AT ÇAMURU İZİ KALSIN GRUBUDA DEĞİLDİR! SADECE VE SADECE YAŞANMIŞ OLAYLARIN PAYLAŞILDIĞI, BAŞKA İNSANLARINDA MAĞDUR OLMAMASINI İSTEDİĞİMİZ BİR GRUPTUR.

Bu grup, yurt dışında çeşitli Türk inşaat firmalarında çalışmış olup o firmalardan edindikleri izlenimleri, iyi veya kötü tecrübeleri başka mühendis arkadaşlarla paylaşmak isteyenlerin ve bu firmalarda çalışmayı düşünüp te o firma hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin buluşma yeridir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online olan her arkadaş en azından bir konuda yorum yazarsa forumun gelişmesini ve takip edilirliğini arttırmış oluruz.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BU FORUM NİYE VAR?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

BU FORUM NİYE VAR? Empty
MesajKonu: BU FORUM NİYE VAR?   BU FORUM NİYE VAR? Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 11:46 am

Oh sonunda yurt dışında bir iş buldum yaşasın ama bu firma neyin nesi? Daha önce hiç duymadım. Arkadaşları arıyorum ama bir kısmına bir türlü ulaşamadım. Sanırım başka ülkede oldukları için cepleri çalışmıyor. Ulaşabildiklerimde bu firmayı bilmiyormuş. Ne yapacağım şimdi? Yarında görüşme var.Hay Allah!!! Patagonyada iş yapıyorlarmış. Orasıda neresi oluyor yav? Nerededir bu? havası suyu nasıl? Gidince sürünmiyelim oralarda? İyide görüşmede neler konuşucam ben? Ya sorarlarsa ne maaş istiycem? Hangi sosyal haklar için pazarlık yapmam lazım? İyisimi ben bir internete gireyimde Yurtdisi.yetkin-forum.com a bakayım..
http://yurtdisi.yetkinforum.com

BU FORUM NİYE VAR?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FORUMUN AMACI NE? NİYE ÜYE OLMAK ZORUNDAYIM?